Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre

Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre

Medzi tradičné školské výlety alebo školské zájazdy autobusom určite patrí aj návšteva Múzea Ľudovíta Štúra v Modre. Je veľmi pozitívne, ak sa školy rozhodnú pre autobusový zájazd s cieľom navštíviť Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre. Na poznávací zájazd autobusom so spoločnosťou Ares bus sa žiaci základných, prípadne stredných škôl zvyknú vybrať v rámci výučby slovenského jazyka a histórie.

Ľudovít Štúr patrí medzi najznámejšie osobnosti žijúce v 19. storočí. V roku 1843 uzákonil slovenčinu na základe stredoslovenského nárečia. Hovorí sa, že sa riadil životným mottom: „veľa tvoriť, málo troviť a učiť sa“. Toto sú snáď najdôležitejšie fakty, ktoré môžu vystúpiť do popredia, keď premýšľate nad poznávacím zájazdom autobusom. Sme kedykoľvek pripravení odviesť študentov alebo žiakov až pred brány Múzea Ľudovíta Štúra v Modre.

Dôvod, prečo sa nachádza Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre, je naozaj skutočne veľmi jednoduchý. Ľudoví Štúr prežil posledné roky svojho života práve v Modre, pretože sa do tohto malebného vinárskeho mestečka prišiel starať o deti svojho brata. Spoločnosť Ares bus vlastní vo svojom vozovom parku zájazdový autobus IVECO Touring Noge alebo MAN SU 263, ktoré ponúkajú dostatok priestoru a pohodlia, ako pre učiteľov, tak aj pre žiakov.

Počas návštevy Múza Ľudovíta Štúra v Modre Vás budú sprevádzať skúsení sprievodcovia. Nielen žiaci a študenti, ale tiež aj ich pedagógovia budú mať možnosť lepšie spoznať život tejto významnej slovenskej osobnosti. Pokiaľ sa rozhodnete vydať sa na školský výlet autobusom s pomocou autobusového dopravcu Ares bus, môžete si byť istí, že o pohodlie a bezpečie počas jazdy budete mať postarané. Napríklad v minulosti sme uskutočnili návštevu múzea koncentračného tábora v Osvienčime a naši klienti sa nemuseli starať o kúpu vstupeniek.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *