MOHYLA M.R. ŠTEFÁNIKA A MÚZEUM

MOHYLA M.R. ŠTEFÁNIKA A MÚZEUM

Ak premýšľate nad skvelým poznávacím zájazdom autobusom, mohli by ste osloviť napríklad spoločnosť Ares bus. Podnikáme v oblasti autobusovej dopravy a našimi vozidlami vás vieme dopraviť napríklad aj na mohylu Milana Rastislava Štefánika, ktorá je situovaná medzi obcami Košariská a Brezová pod Bradlom. Mohyla Milana Rastislava Štefánika patrí medzi jedno z najčastejších miest, kam sa dá vybrať pomocou školského zájazdu autobusom.

Ak máte záujem so svojimi žiakmi alebo študentmi navštíviť mohylu Milana Rastislava Štefánika, môžete kontaktovať spoločnosť Ares bus. Generál Milan Rastislav Štefánik patrí medzi najvýznamnejšie osobnosti slovenských dejín. Počas svojho života bol vojenský letec,diplomat, politik, astronóm, fotograf a brigádny generál francúzskych ozbrojených síl.

Na poznávací zájazd autobusom za účelom návštevy mohyly Milana Rastislava Štefánika sa so spoločnosťou Ares bus môžete vydať najmä preto, lebo tento významný muž sa zaslúžil o formovanie česko-slovenského zahraničného odboja počas 1. svetovej vojny. Spoločnosť Ares bus okrem tohto poznávacieho zájazdu autobusom v minulosti uskutočnila aj návštevu koncentračného tábora v Osvienčime.

Okrem toho, že vás spoločnosť Ares bus odvezie so svojim zájazdovým autobusom Iveco Touring Noge alebo MAN SU 263 na mohylu navštívite aj memoriálne múzeum nachádzajúce sa v Košariskách, rodnej obci Milana Rastislava Štefánika. Nachádza sa v priestoroch bývalej evanjelickej fary a v šiestich miestnostiach zachytáva život Milana Rastislava Štefánika. Firma Ares bus vás na tieto zaujímavé turistické miesta odvezie pomocou svojich luxusných zájazdových autobusov.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *