HVEZDÁREŇ HLOHOVEC

HVEZDÁREŇ HLOHOVEC

Medzi obľúbené miesta, kde je možné vydať sa pomocou školského zájazdu autobusom je napríklad aj Hvezdáreň Hlohovec. Okrem toho, že spoločnosť Ares bus dokáže zorganizovať školský zájazd autobusom za účelom návštevy Múzea Ľudovíta Štúra v Modre, vie Vás doviezť aj do Hlohovca. Ak máte záujem o tento poznávací zájazd autobusom, navštívte na stránke spoločnosti Ares bus sekciu „školské výlety“.

Na poznávací zájazd autobusom sa môžete vydať so spoločnosťou Ares bus s cieľom navštíviť Hvzedáreň Hlohovec. Toto mestečko je vzdialené od krajského mesta Trnava približne 20 km, čo predstavuje len 18 minút cesty autobusom. Veríme, že vďaka spoločnosti Ares bus Vám táto cesta rýchlo ubehne. Ponúkame poznávacie zájazdy autobusom pomocou luxusných zájazdových autobusov vybavených kávovarom, DVD systémom a wifi pripojením.

Hvezdáreň Hlohovec ponúka niekoľko zaujímavých programov, ktoré určite zaujmú deti a študentov. Medzi obľúbené programy patrí „Kamilka na cestách“ pre žiakov, ktorý navštevujú 1 stupeň (1.-4. ročník) základnej školy. Pre žiakov tohto veku je určený aj program Fantastická cesta a žiakov 4. ročníka základnej školy určite zaujme program Vesmírne cesty. Spoločnosť Ares bus rada odvezie Vašich žiakov za účelom absolvovania týchto zaujímavých programov.

Hvezdáreň Hlohovec nezabúda ani na žiakov, ktorý navštevujú 2. stupeň základnej školy, prípadne strednú školu. Pre týchto žiakov a študentov si Hvezdáreň Hlohovec pripravila  programy „Zo života hviezd“, „Vesmírne otázniky“, „Hrozba pre Zem, či domov pre malého princa“? Ak sa rozhodnete vydať sa na poznávací zájazd do Hvezdárne Hlohovec, tak na každých 15 žiakov alebo študentov môže ísť jeden učiteľ zdarma. To znamená, že ak na tento poznávací zájazd autobusom pôjde napríklad 34 žiakov alebo študentov, dvaja učitelia môžu ísť so spoločnosťou Ares bus zadarmo.

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *