ČOKOLÁDOVŇA HAUSWIRTH KITTSEE

ČOKOLÁDOVŇA HAUSWIRTH KITTSEE

Zaujímavým cieľom poznávacieho zájazdu autobusom môže byť napríklad aj Čokoládovňa Hauswirth Kittse. Podobne ako poznávací zájazd, ktorého cieľom je Návšteva múzea koncentračného tábora v Osvienčime , tak aj Čokoládovňa Hauwirth Kittsee patrí medzi obľúbené poznávacie zájazdy autobusom, prípadne poznávacie zájazdy autobusom, ktoré dokáže zabezpečiť spoločnosť Ares bus pôsobiaca v oblasti autobusovej dopravy.

Čokoládovňa Hauswirth Kittsee sa nachádza neďaleko Bratislavy a patrí medzi obľúbené ciele školských zájazdov autobusom, prípadne poznávacích zájazdov autobusom. Pokiaľ sa rozhodnete vybrať sa navštíviť Čokoládovňu Hauswirth Kittse so spoločnosť Ares bus, môžete si byť istý, že budete mať zabezpečenú dopravu pomocou zájazdových autobusov, ktoré nájdete na našej stránke v sekcii „naše vozidlá“.

Asi sa pýtate, prečo by ste sa mali na poznávací zájazd autobusom vybrať so spoločnosťou Ares bus s cieľom navštíviť práve Čokoládňu Hauswirth Kittsee. Dôvodom môže byť napríklad aj to, že táto čokoládovňa predstavuje rodinnú firmu, ktorej sa podarilo vďaka trpezlivej a usilovnej práci expandovať nielen do celej Európy, ale aj Ameriky či Austrálie. Čokoládovňa Hauswirth Kittsee je tak dôkazom, že „keď sa chce, tak sa dá“.

Priamo v Čokoládovni Hauswirth Kittsee si môžete kúpiť čokoládové výrobky, za cenu, ktorá je výhodnejšia v porovnaní s maloobchodnou. Počas exkurzie, na ktorú Vás dovezie spoločnosť Ares bus, samozrejme, jedným z našich zájazdových autobusov navštívite samotnú Čokoládovňu Hauswirth Kittsee a budete môcť sledovať výrobu čokolády a čokoládových cukroviniek. Do rakúskeho Kittsee je to z Bratislavy na skok, tak prečo to nevyužiť?

 

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *