Čo ešte vieme našim klientom poskytnúť?

Čo ešte vieme poskytnúť našim klientom?

Spoločnosť Ares bus podniká v oblasti autobusovej dopravy. To znamená, že pre svojich klientov dokáže zabezpečiť školský zájazd autobusom, firemný zájazd autobusom, prípadne podľa dohody s klientom, aj vlastný zájazd. Okrem týchto zájazdov spoločnosti Ares bus nie je cudzie ani čistenie a tepovanie autobusov. Vďaka tomu si môžete byť istý, že spoločnosť Ares bus prepravuje svojich klientov pomocou čistých a upravených zájazdových autobusov.

Pre človeka je typické, že chce byť vždy upravený, čistý a voňaví. To isté platí nielen o človeku samotnom, ale taktiež aj o jeho okolí. V dnešnej dobe si veľa ľudí dáva záležať na tom, aby žili, pracovali, oddychovali a cestovali v upravenom prostredí. Spoločnosť Ares bus preto svoje autobusy pravidelne čístí a tepuje. Nechceme, aby klienti spoločnosti Ares bus mali počas autobusového zájazdu  pocit, že cestujú zájazdovým autobusom, ktorý je neudržiavaný.

Keďže čistota a tepovanie autobusov je jedným z kľúčových pilierov, na ktorých stojí spoločnosť Ares bus, tejto činnosti sa venujeme v pravidelných časových intervaloch. Každé 2 týždne kompletne vyčistíme a vytepujeme vozidlá, ktoré sú súčasťou vozového parku spoločnosti Ares bus. Na stránke spoločnosti Ares bus sa tieto vozidlá nachádzajú v sekcii „naše vozidlá“ a pri každom z nich uvádzame ich presnú výbavu.
Ak sa rozhodnete využiť čistenie a tepovanie autobusov od spoločnosti Ares bus, určite budete s výsledkom našej práce spokojný. O naše autobusy nachádzajúce sa v sekcii „naše vozidlá“ sa staráme s maximálnou pozornosťou a rovnaký prístup použijeme aj v prípade autobusov našich klientov. Môžete si objednať jednorázové čistenie a tepovanie autobusov alebo je možné sa dohodnúť na pravidelnom čistení a tepovaní autobusov. Ceny čistenia a tepovania autobusov sa uplatňujú až po vzájomnej dohode medzi spoločnosťou Ares bus a klientom.

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *