Chcete s nami spoznať Western?

Chcete s nami spoznať Western?

Musíme sa Vám pochváliť. Samochvála vraj smrdí, ale s touto úžasnou novinkou sa chceme podeliť. Približne od polovice marca sa firme Ares bus podarilo úspešne nadviazať spoluprácu s Western City Boskovice. Sme veľmi radi, že vďaka tomu sa ponuka našich poznávacích zájazdov rozšírila. Spoločnosti Ares bus, ktorá pôsobí v autobusovej doprave sa preto podarilo rozšíriť svoju ponuku. Poďte si prečítať, čo všetko na Vás vo Western City Boskovice čaká.

Na Vianoce minulého roku sme si mohli v televízií vychutnať nové spracovanie trilógie, v ktorej hrá hlavnú úlohu legendárny indiánsky náčelník Winnetou. Máme za to, že aj táto skutočnosť môže byť jedným z dôvodov, prečo by mala návšteva Western City Boskovice zaujímať Vašich žiakov/študentov alebo priateľov. Preneste sa spolu s firmou Ares bus do obdobia westernu a staňte sa skutočným westernovým hrdinom.

Ako zistíte bližšie informácie o poznávacom zájazde, ktorého cieľom je Zábavný park Western Boskovice? Je to úplne jednoduché. Stačí, keď kliknete sem Western City – Boskovice a automaticky budete na stránke spoločnosti Ares bus presmerovaný na bližšie informácie o tomto poznávacom zájazde. Návšteva Western City – Boskovice sa môže stať pre Vás naozaj perfektným zážitkom, vďaka ktorému sa Vám určite podarí aspoň na chvíľu sa vymaniť z bežného stereotypu a zažiť niečo nové.

Pri návšteve Wester City – Boskovice budete mať možnosť sledovať konskú show, pozrieť si western divadlo alebo navštíviť indiánsku dedinku. Okrem toho si budete môcť vyskúšať jazdu na psích záprahoch či ryžovať zlato. Ak ste ešte neboli na strelnici, vo Western City – Boskovice budete mať možnosť. Ares bus vás do Western City – Boskovice odvezie pomocou nášho zájazdového autobusu IVECO Touring Noge.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *