Bojnický zámok a zoo v Bojniciach

Bojnický zámok a zoo v Bojniciach

Počas minulého roka navštívilo Bojnický zámok približne 195 000 návštevníkov nielen zo Slovenska, ale tiež aj zo zahraničia. Spoločnosť Ares bus, ktorá pôsobí v oblasti autobusovej dopravy sa preto rozhodla pozvať vás na poznávací zájazd autobusom, v rámci ktorého ponúkne svojim klientom možnosť navštíviť Bojnický zámok a pozrieť si zoo v Bojniciach.

O návšteve Bojnického zámku a zoo v Bojniciach sa často hovorí najmä ako o turistických atrakciách, ktoré sú vhodné v prvom rade pre rodiny s deťmi. V istom zmysle je to pravda, pretože Bojnický zámok a zoo v Bojniciach navštevuje najmä táto skupina obyvateľstva. Určite vám preto padne vhod, keď nebudete musieť riešiť dopravu. Postará sa o ňu spoločnosť Ares bus, ktorá dokáže zabezpečiť autobusovú dopravu a vo svojom vozovom parku má napríklad zájazdový autobus IVECO Touring Noge.

Ak ste milovník histórie, môžete sa vybrať na poznávací zájazd autobusom pod záštitou firmy Ares bus, s cieľom navštíviť Bojnický zámok a zoo v Bojniciach. Vzhľadom na to, že Bojnický zámok patrí medzi jednu z najvyhľadávanejších turistických atrakcií svedčí aj fakt, že samotný Bojnický zámok a jeho okolie patria k veľmi dobre udržiavaným. Veríme, že neoľutujete, ak navštívite Bojnický zámok a zoo v Bojniciach vďaka spoločnosti Ares bus.

Na poznávací zájazd autobusom s možnosťou navštíviť Bojnický zámok a zoo v Bojniciach sa pochopiteľne, môžu vybrať aj milovníci zvierat. Zoo v Bojniciach chová viac ako 400 druhov zvierat. Ako jediná zoo na Slovensku sa zaoberá aj chovom slonov. Tie v rámci poznávacieho zájazdu autubosom so spoločnosťou Ares bus môžete v rámci návštevy zoo v Bojniciach aj nakŕmiť. Vyberte sa so spoločnosťou Ares bus navštíviť mestečko Bojnice ležiace na Hornej Nitre a o príjemné zážitky budete mať postarané.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *